Zapraszamy gości indywidualnych do Wierchomli gdzie znajdziecie kompleks narciarski z 4-rema wyciągami orczykowymi oraz jednym 4-osobowym wyciągiem krzesełkowym o dł. 1800m trasy zjazdowej.
Latem miłośnicy wycieczek pieszych i rowerowych znajdą szereg przygotowanych tras turystycznych.
Nina i Adam Bołoz

33-350 Piwniczna Zdrój
Wierchomla Wielka 75

tel. (018) 44 68 250
kom. 0513 396 663

Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji:

pokoje 2, 3, 4 osobowe w tym pokoje z łazienkami
łazienka dostępna na korytarzu.
parking na placu przed domem

Dla naszych gości posiadamy aneks kuchenny z lodówką, mikrofalą, kuchenką gazową i podstawowymi naczyniami oraz sztućcami  
W odległości 150 m znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy, a w odległości około 1 km hotel z basenem, restauracją, kortami tenisowymi i innymi atrakcjami takimi jak dyskoteki i dancingi.

Na podwórku znajdziecie Państwo drewnianą ławę z ławkami, miejsce na grilla, a dla dzieci piaskownica z huśtawką. Dookoła widać przepiękne góry, po których prowadzą szlaki turystyczne piesze i rowerowe.

Organizujemy: kuligi, ogniska
Przygotowane trasy rowerowe prowadzą na szczyty gór gdzie można pojeździć po wierchach, lub dla mniej wytrzymałych polecamy wjazd z rowerem na Wierch wyciągiem krzesełkowym i dalej już tylko z górki.

W odległości 1 km znajduje się kompleks narciarski z wyciągiem krzesełkowym 4 osobowym(1800 m) oraz szeregiem wyciągów orczykowych i obszernym parkingiem. Gospodarz posiada 9 osobowego BUSA - możliwość wywozu i przywozu do wyciągów narciarskich.
Informacje Turystyczne
  • do sklepu około 1 km
  • do kompleksu narciarskiego WIERCHOMLA około 1 km
  • do PKP około 5 km
  • do PKS 100m
 
Webmaster
TOMNET
2009 © All Rights Reserved
by TOMNET
Zobacz całą bazę noclegową