Zapraszamy w malownicze miejsca Beskidu Sądeckiego.
Beskid Sądecki znany jest jako Dolina Popradu, pobliska miejscowości to Piwniczna Zdrój gdzie znajduje się przejście graniczne na Słowację. Nasz dom połozony jest w samym centrum Łomnicy przy potoku.
Danuta Witek

33-351 Łomnica Zdrój
Łomnica Zdrój 145

tel.kom. 0606 27 45 96
(018) 44 68 564 (w sezonie)

Cena za nocleg od osoby za dobe w sezonie letnim od 20 zł
Cena za nocleg od osoby za dobe w sezonie zimowym od 23 zł (oprócz okresu sylwestrowego)


Polecamy zwiedzić pobliskie miejscowości takie jak: Piwniczna, Żegiestów, Muszynę i Krynice w każdej z tych miejscowości znajdują się zródła leczniczych wód mineralnych. W naszej miejscowości Łomnicy Zdroju jest pięć punktów ujęć leczniczej wody mineralnej.

Lokalizacja naszego domu jest bardzo dogodna dla narciarzy gdyż do kompleksu wyciągów narciarskich w Piwnicznej na Suchej Dolinie jak i do Wierchomli jest około 7 km. W naszej okolicy można uprawiać turystykę aktywną jak i bierną. Specjalnie przygotowane trasy rowerowe cieszą się coraz więkrzym zainteresowaniem wśród turystów, a i szlaki piesze są dobrze przygotowane i oznakowane.


Posiadamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Część pokoi posiada balkony. Łazienki i ubikacje na korytarzu. Możliwość korzystania z kuchni. Oferujemy pełne wyżywienie. Stołówka ze świetlicą, TV oraz nagłośnieniem
Przy źródełkach nowo powstały plac zabaw

Webmaster
TOMNET
2014 © All Rights Reserved
by TOMNET
Zobacz całą bazę noclegową