Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego "Czercz" położonego pięknie na obszarze 1.5 ha w dolinie potoku, otoczony górami i zielenią, czynnego przez cały rok.
Ośrodek Wypoczynkowy "Czercz"

33-350 Piwniczna Zdrój
ul. Wilcze Doły 13

tel. (018) 44 641 85
tel.kom. 0608 310 472

czerczteresawojcik@onet.eu
Zapraszamy na:

wczasy, kolonie, zielone szkoły, wycieczki
Zabudowa pawilonowa, niekrępujące osobne wejścia do pokoi 2,3 i 5-osobowych wyposażonych w pełne węzły sanitarne. Na terenie ośrodka duży parking. Miejsce na ognisko.

Kuchnia serwuje smaczne domowe posiłki, a nasza specjalność pstrąg, jest po prostu pyszny.

Atrakcją jest spływ łodziami Doliną Popradu na trasie Piwniczna-Rytro.
Walorem Piwnicznej są piękne krajobrazy, czyste powietrze oraz liczne źródła wody mineralnej. Można pojeździć konno lub rowerem, korzystając z miejscowych wypożyczalni. W piwnicznej jest również przejście graniczne samochodowo-osobowe ze Słowacją.

W świetlicy Ośrodka można skorzystać z TV, pograć w ping-pong, wypożyczyć książkę z biblioteki. Dla dzieci plac zabaw. Za symboliczną opłatą w naszym ośrodku przyjęty będzie również Twój pies.

Idealne miejsce na wypoczynek z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

Doskonałe miejsce dla aktywnego wypoczynku - na miejscu 3 korty tenisowe, boisko do siatkówki, w poblizu trasy rowerowe oraz liczne szlaki turystyczne po pięknym Beskidzie Sądeckim. Przepływająca w pobliżu rzeka Poprad jest rajem dla wędkarzy. Zima można korzystać z położonych niedaleko wyciągów na stacjach narciarskich w Suchej Dolinie oraz Wierchomli.

Organizujemy:
- wycieczki autokarowe i piesze z przewodnikiem
- ogniska z kapelą pieczonego prosiaka, barana
- białe i zielone kuligi
Webmaster
TOMNET
2009 © All Rights Reserved
by TOMNET
Zobacz całą bazę noclegową